Hvězdy nám nepřály.....

3. října 2014 v 13:47 | Lili |  JUKNOUT SNAD?
Minulý týden v pondělí, jsem náhodou na fb narazila na někoho, kdo napsal, že viděl film hvězdy nám nepřály a protože jsem zrovna neměla co dělat, vyhledala jsem si to na zkouknito a to byla ta nejlepší věc, co jsme mohla udělat:D Brečela jsem jak želva už od toho, jak řekla, že deprese je vedlejší účinek umírání Plačící pak až do konce.

O hlavní hrdince jsem si utvořila profil, tak trochu ke svému (kdybych měla rakovinu, tak by to bylo ještě horší......byla to taková holka, která má vlastní názor na všechno, ale když už ho má říct, tak najednou všechno zapomene....a poté když uvidí nějakého kluka, který má o ní očividně zájem tak tomu prakticky nemůže věřit... (dívala jsem se na verzi s titulkama) je romantická a stále ji vše překvapuje..... no a pak přišel dbaing, který jo TOTÁLNĚ šurý (aspoň pro mě) a pak hned samozřejmě kniha, kterou jsem hned přečetla (chtěla jsme tu verzi s bezfilmovým obalem, protože miluji citáty a zvlášť citáty z této knihy), ale samozřejmě už tam žádná nebyla jenom s tím filmovým, no a tam to bylo přesně jak s dabige....

Hazel, trochu drzá a předsudková dívka, která není VŮBEC romantická...což mě docela dost zamrzelo, ale co už pořád to je moje favorite kniha (ještě mám vv plánu přečíst Hledání aljašky)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama