30 otázek za 30 dní-15

25. srpna 2016 v 20:00 | Lili |  CO POD RUKU PŘIŠLO
15. den - tví oblíbení blogeři

No jejku
To bude na dlouho :D

Myslím si, že jsem ten typ člověka, který sleduje miliony lidí. Někteří mu jsou sympatičtí více a jiní méně, ale nikoho v podstatě přímo nenávidí (to je hlavně na youtubery). Ale co se blegerů týče, mám složku blogy, kde mám tak 30 odkaů na blogy, které si projedu, když nevím, co mám na internetu dělat, ale některé sleduji záměrně. Jsou to většinou i ty, které sleduji na jiných soc. sitích, jako třeba na fb či instagramu. Často se mi oblíbenci mění, ale zkusím napsat, které sleduji v poslední době :)

1. The Blondieverse

Mně teď hodně sympatická blogerka, která začala i natáčet videa a vydala knihu Martina, která mě okouzlila svým vyjadřováním a popisem věcí. Často se nad některými frky zasměji :D a ráda se inspiruji jejími myšlenkami. Nemusím souhlásit třeba úplně se vším, co řekne, ale to je podle mě normální :)


http://www.theblondieverse.com/?m=1

2.Poradna pro slečny

Blog pro holky od holky-teď už maminky. Těšila jsem se na její články o těhotenství a taky o radách pro holky :)

http://poradnaproslecny.blog.cz/

3. Anna

Nedávno objevený blog jedné mladší slečny, do které byste podle způsobu písma a myšlenek neřekli, že je tak mladá, ale o to více mě zaujala.

http://annakrat.blog.cz/

4. My blonde life

Tuhle slečnu si pamatuji z dob, kdy její blog byl na doméně blogu a psala (možná stále píše) pro krásná.cz A fakt nevím, co mám s blondýnkama :D její články mě baví

http://my-blonde-life.blogspot.cz/

5. Rachel Talbott

Možná zabrousíme i do zahraniční sféry. Tuto paní jsem objevila skrze youtube, kde má příjemná videa většinou o nějakém takovém jemném dekorování domu pro různé události (není to, jak ty uřvané a přeplácané videa 21letých dívčin, které dělají back to school, i když do školy nechodí :D ) nebo třeba nápady na domáci spa, či zdravé recepty :) Na svůj blog nepřispívá tak často, jak na youtube, ale i tak si myslím, že ji tu můžu zařadit.


http://racheltalbott.com/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

malý nebo velký hafík

málý 100% (2)
velký 0% (0)
střední 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama