30 otázek za 30 dní-24

3. září 2016 v 17:50 | Lili |  CO POD RUKU PŘIŠLO
24. den - tvůj oblíbený film a o čem je

Jsem ten typ člověka, který se nikdy nemůže rozhodnout, který film je jeho nejoblíbenější, protože jich viděl už docela dost a najednou si nemůže vzpomenout.

Všimla jsem si, že v poslední době je blog zahrnut jenom filmy, takže se po tomto článku zkusím zaměřit někam jinam :D :D

Můžu tady vyjmenovat pár, které se umístili na vyšších příčkách.


Zatím spolu, zatím živí

Poprvé jsem tento film viděla s rodiči a od té doby snad desetkrát. Nutno říci, že ho docela často dávají večer v tv. Spojení Cameron Diaz a Toma Cruise je naprosto skvělé. Cameron má roli holky (slečny, paní?), která mi svým (na začátku) docela povrchním a naivním chováním připomíná samu sebe. Zkrátka blondýnka. postupem času se stává naprosto skvělou osobou, kterou náhodné setkání s jistým člověkem (jako všude) změní život. Vtipné hlášky a dobrý děj s kouskem romantiky jsou vždycky dobrou volbou.

Divergence


Připadá mi, že v tomto existují jen dva druhy lidí. Ti kteří to nenávidí a ti, kteří to milují. Já patřím do té druhé skupiny. Knihy jsem všechny přečetla během nemoci a jsem ráda, že jsem to udělala, protože mi to dovysvětlilo některé věci, které jsem ve filmu nepochopila. Dobře zvolení herci a super děj s napínavými okamžiky jsou také dobrým spojením. Viděla jsem taky další díly, jako rezistenci a alianci první část, ale divergence zůstane vždycky tím nejlepším.


btw. vždycky jsem chtěla skákat z vlaku :DPýcha a předsudek


Tohle je moje srdovka <3. Četla jsem knihu, viděla asi 50krát film a dokonce to bylo moje první ,,dévédéčko", které jsem si koupila. Ztotožňovala jsem se s Lizzie a zpočátku nechápala chování pana Darcyho a obdivovala celou tuto dobu a její mentalitu ,,provdej, co nejdřív to jde za boháče", nesnášela Pana Collinse, svoji mamku srovnávala s paní Bennetovou a milovala jejich vzájemné vztahy. V březnu 2015 jsem díky tomuto filmu, celý měsíc četla jen hostorické romány a doteď patří mezi mé nejoblíbenější žánry.
Na vlásku


Snad mohu zahrnout i nějakou tu disneyovku a konkrétně moje nejspíš nejoblíbenější pohádka je Na vlásku. I když to vidím po ,,třistasedmdesátépáte", vždycky mě rozesmějou ty kecy a vtipné scény. A ta romantika a spojení nevinné dívky s ,,bad boyem" asi každé dívky sen, :) (od té doby, co ten film znám, si přeji chameleona :D )

Určitě mi napište svůj názor na některý z těchto filmů :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Hubneš?

Ano 0% (0)
Ne 25% (1)
chci ale ještě jsem nezačala 50% (2)
nemusím 25% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama