Momentální myšlenky

18. září 2016 v 16:28 | Lili |  PŘEMÝŠLÍM
18.9 2016


Musím říci, že ten kdo vymyslel milku s oreem, musel býti génius. Tak skvělá chuť klasické milky s úžasným a nejlepším oreem momentáoně těší mé chuťové pohárky a ta sladká chuť se mi rozlévá po jazyku a pomalu ale jistě se ukládá do mozku do části s oddělením ,,nejlepší chutě".

Je nedělní odpoledne. Pět minut před čtvrtou. Venku prší a člověk dívající se z okna již vytuší, že podzim se blíží. Mám trochu pocit, že mít rád podzim je teď in a cool. Já měla ráda podzim vždycky a trochu mě momentálně děsí ta kupa videí na youtube, které mám v přehrát později o ,,podzimu" a pumpkin spice latté ze strabucksu a módních svetrech a botech a barvě burgundy. Musím však přiznat, že i já mám s podzimem už spojeny i výše zmíněné věci, protože se snadno nechávám ovládnout tou konzumní společností.

Možná toho i trochu lituji, ale přesto mám různé artefakty, které si spojuji s podzimem a které na podzimu miluji. <3

Včera jsme měli jednu z našich vyhlášených velkorodinných oslav, kde spojily padesáté narozeniny s jubilejním výročím svatby a byla z toho opravdu velká sláva. Jídla bylo zase čtyři (možná i více) tuny a já zase do sebe nacpala hektolitry tuku a krychlové metry cukru, až je mi z toho zle. Oslavenkyně je známá cukrářka a její koláče či slepované čokoládové pusinky jsou opravdu nejlepší a já si uvědomila, že držení jakéhosi omezení jídla od začátku roku kapke krachlo, jelikož na intru jsem ( kupodivu) přecpávána jídlem (a většinou velmi nezdravým) a doma jsou zase pořád nějaké oslavy.

I přesto jsem však dneska zdárně posnídala tvarohový koláč ze včerejška a pár ořechových rohlíčků a po obědě to zajedla pár řádky milky s oreem.

Hlavou mi už opět běhají horové představy o průběhu dvojhodinovky tělocviku, kde zažívám nejtrapnější chvilky a kde i přemýšlím na možnou anorexií. Ach jo.

V pondělí čili zítra jedu na intrák a děsí mě to. Je asi ,,nerdské", ale bojím se těch problém, co bude z toho, že přijedu o jeden den později. Jsem asi fakt šílená, že mi na tom záleží, ale začnu teprve druhý týden na střední a mít hned vroubky a muset se omlouvat abýt nějak ,,zvýrazněná" nepatří zrovna mezi mé momentální cíle.

Uvidíme, jak se všechno vyvine.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama