Přehnaně.

28. září 2016 v 21:03 | Lili |  PŘEMÝŠLÍM
28.9.2016


Ani nevím.Myšlenky se nesouvisle honí moji hlavou. Netvoří žádné smysluplné věty. Jen náhodná slova, která vyjadřuji mou rozporuplnou mysl. Plno myšlenek, které přicházejí a zase rychlostí světla odcházejí. Emoce a nedokončené procítění a nedokončené slova. Píseň hraje. Nevím, jestli je o mně nebo o nás, ale vím, že bych chtěla, aby byla.

Ty polomyšlenky nejsou jen na tebe, jsou na všechno, co se s tebou spojuje i na to, co s tebou nemá žádnou souvislost. Nechci na tebe myslet a rozumově si to zakazuji, ale na druhou stranu zase musím, protože to potřebuji.

Při poslechu mých srdcových písniček před tebou mi je špatně. protože jsem si milionkrát představovala v tom textu někoho jiného.

Ach

Není to stejné, jako u předešlých platonických. Už jenom hned první viditelný rozdíl je v tom, že neodjedeš. Budu tě vídat, pokud možno každý den a nejspíš třikrát týdně hodinu periferií oka vnímat tvé pořád stejně natažené nohy, dokud si nepřesedneš nebo nás nepřeřadí do jiné místnosti. Do pololetí. Nemusíme. Ale já chci. Jako vždy.

Chceš ty?

Ztrácím se. V myšlenkách ztrácím se. sním ten příběh. -Pavel Callta

Bojím se nějak vyjádřit. Zase přehnaně reaguji na každý pohyb a pohled.

Ony říkají, že to je ok.

Nezdá se mi to ok. Trvá to krátce. Je to jako motýl, který stejně za chvilku odletí. Ale já chci naději. Celá má bytost touží po naději. Po všem tom vysněném nebo slíbeném.

Pořád se ztracím. Nedává to smysl, co píšu. jsem moc emocionálně rozpoložená a to, abych psala srozumitelné slova či věty.

pře se ve mně mnoho názorů a mnoho snů a pře se ten vnější a vnitřní svět. Ten správný a nesprávný.

Nechci být zklamaná, chci bojovat a vyhrát. (Ach jak egoisticky to zní!)

Teď zase mám pocit, že si všechno vymýšlím. není to reálné. padám zrychlenou rychlostí než včera do té hluboké a nekonečné propasti bez dna.

Kdo to pochopí, když ani já to nechápu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama