Trend podzim

24. září 2016 v 8:00 | Lili |  PŘEMÝŠLÍM
Podzim je tady


Snažila jsem se docela ,,dlouhou dobu" (a to asi od 25. srpna, kdy na mě na youtube vyskočilo video ,,autumn room decor") vyhýbat myšlení na podzim a vzdorovat tomuto ovčímu nátlaku, že ten kdo podzim nemiluje, nemůže snad ani normálně žít.

Já mám podzim ráda. Né protože ho mají rádi ostatní a nebo proto, že to je teď už komerční období. Bytostně nesnáším to vnucování starbucks pumkin latté, protože mně opravdu chutná, ale nechutná mi proto, že mi ho ukazovaly slavné youtuberky, ale protože to obohacuje moje chuťové pohárky (a to jsem ho měla za celý svůj život dvakrát). Pak mi všichni říkají, že to piju jen kvůli tomu, že to in a dokonce, že jím dýní, protože se to teď tak dělá.

Mám ráda huňaté svetry a pálení svíček a i čtení knížek s teplým čajem, když prší. Miluji skákání v parku do kup listí a procházky v barevném lese. Těším se na ty zvláštní odpoledne, kdy slunce svítí plnou silou až do zlatavého odstínu a při tom mi není vedro. Skvělé jsou pohledy na podzimní fialové kytičky a zpomalující se přirodu.

A nemám to ráda proto, že mi to ostatní řekli. Mám to ráda, protože prostě jsem taková. A v tomto ohledu nejsem ovce a doufám, že existují lidí, kteří si přiznají, že vlastně podzim nemají rádi a vadí jim zima a nemoci a že je ovládají média, kdy jistí lidí házejí kolem sebe umělé listy v teplém svetru, když žiji v Kalifornii, kde moc zimy není.

Já taky otevřeně přiznám, že mě nezajímají parametry iphonu, ale POTENCIÁLNI koupi bych se nebránila, protože je cool. A protože to všichni vědí. Zároveň však NEODSUZUJI nikoho, kdo si koupil iphone či jakýkoli jiný mobil. Prostě mi to je jedno. Ach jo. Sama se do toho zamotávám.

Chtěla jsem sdělit svůj pohled na vnucování podzimu a trendu: podzim a skončila jsem u iphonu. Nicméně doufám, že jste zhruba pochopili a alespoň se zamysleli.

Děkuji
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama