Měla bych něco napsat/25.10.2016

25. října 2016 v 18:09 | Lili |  PŘEMÝŠLÍM

25.10.2016

Jak už každý z vás zřejmě zaregistroval je podzim.

A pokud někdo ještě ne, tak si stačí rozkliknout sociální síť s názvem instagram a projet lidi, které odebíráte a uvidíte tři bilióny fotek s nohama v listí, listem v ruce, vlasama v listí a dýněmi.

Neříkám, že to je špatně, protože na svém instagramu mám taky fotky s tématikou podzim, jen jsem chtěla s nadsázkou poukázat na skutečnost.

Zítra začínají podzimní prázdniny, které s nadšením vítám, protože už dneska jsme končili po třetí hodině a už jsem doma z intru doma a užívám si to, že nemusím hledět na studijní dobu, čas na večeři a můžu jen sedět a být na počítači nebo nedělat nic, jak dlouho chci.

Jenom taková vsuvka o tom, že jako pozadí mám puštěné toto video.


A hned mezi prvními ukázkami je ukázána přeměna z kluka s opačně oblečeným trikem na kluka v triku, které je teď velmi oblíbené mezi dívčinami s rozparky skoro až do podpaží (neodsuzuji to), ale na hošácích to opravdu nevypadá dle mého názoru moc sophisticated.

To byla jen taková vsuvka :D

Tyhle články mají svůj úče až v budoucnosti, kdy náhodou narazím na svůj starý blog a budu si připomínat, jaká jsem byla a jaké problémky jsem řešila.

Moje momentální radost je jednička z matematiky, která je historicky první jednička v matematice za celý školní rok 2016/2017. Takže úspěch.

Mezi můj neúspěch řadím své stravování, které se od prázdnin velmi změnilo. Například denska jsem měla na snídani 3 housky s klasickým máslem a vejcem (jídlo z kantýny), na oběd takové ty sladké věci z fornetti (na nádraží moc jiného jídla není) a teď tři přesládlé trubičky, které mi z lásky darovala maminka, jako oslavu mého příjezdu :D. NO zkrátka hrůza. Ale nejsem schopna to nějak změnit, protože zdravé jídlo je na mě, chudého studentíka poměrně drahé a jídlo ze školní kantýny pro změnu zdravé není vůbec.

Takže jsem do světa internetu opět přispěla svým povídáním, které jen málokdo rozluští a pochopía nyní jdu zpět do toho reálného světa s kyslíkem, užívat si přítomnost své rodiny (asi poprvé nemyšleno ironicky, opravdu si to jdu užívat)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Intr či dojíždění?

Intr
dojíždění

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama