,,Mórning rutýn"

31. května 2017 v 14:03 | Lili |  Studijní život PRVAČKYV poslední době jsem si změnila svoji "mórning rutýn" na intru.

Celou dobu od září až do května, jsem vstala skoro hned se zazvoněním budíčku v 6:30, rychle se oblékla, šla na snídani a krátce po sedmé jsem zase byla na pokoji a učila se.

Teď se nestává často, že bych vstala před sedmou. Obvykle tedy vstávám po zazvonění na nultou hodinu v sedm. Stihnu si vyslechnout všechny písničky, které v budíčku hrají a někdy to jsou fakt nádherné klasické kousky.

Pak vstanu, umyju si obličej, obléknu se, nespěchám a tak ve čtvrt na osm jdu na snídani, kde jsem tak do půl a v pohodě a pomaličku si vychutnám snídani a skvělý čaj, který dělají snad jenom v naší jídelně.

O půl přijdu zpátky na pokoj, někdy si stihnu projít ještě diáře a bullet journal, otevřít nějaký ten sešit na pět minut, vyčistit si zuby, pouklízet a srovnat věci, zavřít okno nebo vynést koš a tak 3-4 minuty před zvoněním na hodinu odcházím do učebny. (pravda je, že občas přicházím pozdě, ale jen občas)

Zatím se mi to takto líbí, protože jsem předtím znala jen uspěchanou dobu ráno před školou, ale je možné, že od příštího roku nebo ještě i teď se vrátím k produktivnější formě nebo si vytvořím úplně jinou.


Krásné ráno J
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Intr či dojíždění?

Intr
dojíždění

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama