BULLET JOURNAL: SRPEN 2017

28. července 2017 v 15:25 | Lili |  BUJOieren
Ahoj:)

Blíží se začátek srpna a já bych vám chtěla ukázat, jak jsem udělala měsíční přehled a některé kolekce do bullet journalu.
Téma na srpen jsem zvolila hvězdy a planetky. Jako ústřední barvu žlutou.


V červenci jsem udělala kaktusové, ale byl to ůj první měsíc s nějakým tématem a teď jsem chtěla alespoň v těch hlavních kolekcích, které budu vyplňovat celý měsíc, dodržet barvy.

V červnu i v červenci jsem jsem dělala stejný měsíční přehled s okénky, a tak teď v srpnu jsem chtěla zkusit jiný vzhled.
Na úplně úvodní stránkce sjou tři ,,chlívečky". První je měsíční přehled, tam si žlutou pastelkou vyznačím důležitá data, kdy jsem mimo domov. A vedle v největším chlívečku mám všechny dny po číslech a vedle nich je doplněno, co se v těch dnech děje.

V levém dolním chlívečku jsou napsané cíle, co potřebuji v srpnu udělat.

Kolem chlívečků jsou tečky, jako velmi vzdálené hvězdy :D. Někde planetky a souhvězdí.
Hned vedlejší stránka je habit tracker čili zaznamenavač zvyků, které chci ten daný měsíc co nejvíce plnit. Opět jsem ho změnila od červencového, ale s tím článek ještě nevyšel, ale pak vám tu přímo dám odkaz, abyste je mohli porovnat.

Samozřejmě jsem se opět inspirovala na pinterestu a myslím, že se to vydařilo dobře, těším se, až to bude vybarvené.

Nad tím jsou opět pověšené planetky a hvězdičky, měsíc a komety.
Pod tím je verš z Bible o hvězdách ( Žalm 8:4-5)Jdeme dál


Rozhodla jsem se přidat do bulletu journalu i zaznamenávač útrat, abych měla přehled. Nic složitého, pouze den, položka, cena.


Poslední novou kolekcí, kterou jsem taky viděla na pinterestu jsou denní řádky.

Jde o to, že každý den na označené políčko napíšu, čím byl ten den charakteristický neboco se důležitého stalo a co si chci zapamatovat.

Dovnitř půlkolčka jsem chtěla napsat nějaký citát, tak jsem náhodně se zavřenýma očima klikla na jedne z uložených obrázků v mobilu a vyskočilo na mě tohle. :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama