BULLET JOURNAL: Úvodní stránky

20. července 2017 v 11:34 | Lili |  BUJOieren

Ahoj :)

Dnes vám chci ukázat, jaké jsou první stránky v mém bullet journalu. Byly to ty úplně první, co jsem dělala. Jsou inspirovány různými obrázky z pinterestu, které se mi nejvíce líbily a které jsem chtěla mít.2017

Je ve stylu ročního období, takže když se podívate vice zblízka, uvidíte kytičky a pomlázku jako jaro a Velikonoce, sluníčka azmrzlinky jsou léto, školní tabule, mraky a listy jsou podzim. A vločky, stromeček a dárky jsou zima.
INDEX

Je to stránka, kde máte vypsané čísla stránke a co na nich je. Četla jsem názory, že to někomu příjde zbytečné, ale já si myslím, že až toho budu mít v deníku hodně a budu hledat něco z dřívějších dob, bude se to hodit. Smutné je, že jsem si na to měla nechat dvě stránky. Ale alespoň mám poučení do příštího bullet journalu.KLÍČ a UVNITŘ

Za úvodní stránku považují také klíč, kde si zaznačíte symboly, které používáte například v týdenním plánování. Doporučuji si je tam nenapsat všechny hned zezačátku, protože většinu nepoužijete. Napište si tam opravdu jen ty, které si postupem času ověříte, že vám vyhovují.

Na druhé straně deníku mám roční přehled toho, jak jsem se denně cítila a jaký to byl pro mě den. Viděla jsem na pinterestu i jiné formy tohoto. Třeba, že postupně vyplňujete různé obrazce. Může být taky týdenní a měsíční verze. Jenže mně se líbila tato, protože jestli to třeba budu dělat i příští rok, tsk můžu srovnat, jaké ty roky byly. A tady jsem začala až v květnu, protože s bullet journalem jsem začala až v květnu.
Toto byly stránky, které považuji za úvodní v mém bullet journlau. Postupně budu přidávat i další inspirace na kolekce či týdenní přehledy. Musím však nejprve zjistit, co mi vyhovuje a pak vám to budu moci předat. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Váhavá Váhavá | Web | 20. července 2017 v 11:56 | Reagovat

Slyšela jsem, že něco takového existuje, ale do teď jsem nevěděla, o co vlastně jde. Vypadá to zajímavě, ráda se o tom dozvím víc :)

2 Lilda Lilda | 20. července 2017 v 12:15 | Reagovat

[1]: to jsem ráda :) myslím si, že to je skvělý způsob plánování a zábavy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama