BULLET JOURNAL: Ohlédnutí srpen

30. srpna 2017 v 11:00 | Lili |  BUJOieren


Ahoj :)

Dnes mám pro vás ohlédnutí za měsíc srpen v mém bullet journalu. Na začátku měsíce jsem dělala TENTO článek a tady vám chci ukázat, jestli mi to vyhovovalo a jak to teď vypadá.

Takže na úvodní stránce je nápis srpen a celý tento měsíc v bullet journalu byl ve stylu vesmír a mně se stále líbí, jak to vypadá.

Ovšem pro další měsíc ZÁŘÍ jsem zvolila jiné uspořádání pro přehled dní v měsíci.

Po čase mi přišlo zbytečné mít ten první box, kde jsem si zabarvila dny, kdy něco je. Jakoe vypadá to hezky, ale praktické to není, protože třeba během školy bych měla zabarvený každý den.A taky box s rozepsanými dny mi přišel příliš malý, ale vypadalo to hezky a nelituji, že jse, to tak zrovna v srpnu, kdy těch akcí moc není, udělala.


Habit tracker se povedl a vypadá to hezky, když tam jsou různé barvy, takže tento typ určitě doporučuji.
Líbí se mi i jeden z týdenních přehledů stylizovaný do vesmíru.Věc, která byla velmi nepraktická je tento záznamník jídla/food tracker. Zase. Vypadá to roztomile ty male kresbičky jídla, ale vyplňovat každý den, co jsem jedla, bylo opět nepraktické a ani jsem tam neměla tolik místa, takže to pak skončilo, že jsem vyplňovala jen některé dny.

Může se to ovšem hodit někomu, kdo opravdu drží třeba nějakou dietu a potřebuje vědět, co jí.
A věc, kterou jsem velmi ocenila a kterou jsem zahrnula i do dalšího měsíce jsou denní řádky, díky kterým si připomenu, co jsem ten den dělala a vlastně i zrekapituluji a vyberu to, co bylo pro mě důležité a tím nezapomenu na vzpomínky, na které bych určitě zapomněla.
Přeji vám mnoho úspěchů a motivace ve vašem bullet journalu. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama