BULLET JOURNAL: ZÁŘÍ 2017

31. srpna 2017 v 11:49 | Lili |  BUJOierenAhoj :)

Je poslední den srpna 2017. A to neznamená jenom, že je poslední den prázdnin, ale že začíná nový měsíc září a s ním i nové stránky v mém bullet journalu. Tento článek je pro všechny, kdo hledají inspiraci zvláště v české republice, protože myslím, že u nás se bullet journal ještě nestal tak slavným jako v zahraničí.

Jestli vůbec nevíte, o co jde, podívejte se TADY.


Pro měsíc září jsem dlouho přemýšlela, jaké téma mám zvolit. Hledala jsem inspiraci a přemýšlela jsem, co pro mě znamená září. Samozřejmě to je škola, ale nechtělo se mi dělat takové téma ani se mi to nelíbilo a nelákalo mě to. A dělat přímo podzimní téma se mi taky přímo hned nechtělo, protože podzim, ačkoli to bylo/je moje nej. období roku, pro mě začíná až tak v říjnu.

A když se řekne září, tak se mi mimo jiné vybaví zářící pozdněodpolední slunce, díky kterému získávají věci jinou barvu.

No a už jsme u tématu, které jsem zvolila a to jsou jednoduše šípky.


Na levé stránce je seznam věcí, co si budu balit na intr, až se budu stěhovat (což je za tři dny :D) a budu určitě dělat článek, co si balím (takže, až bude, tak ho tady linknu).
Přímo měsíční přehled dní jsem zvolila úplně jiný než v srpnu nebo červenci, protože když už ztácíte inspiraci nebo vás bullet journal tzv. neuspokojuje, tak zkuste něco změnit.

Ne, že by mě bujo přestal bavit, ale chtěla jsem vyzkoušet něco jiného.

Takže mám jednoduše řádky s dny, nápis září, verš z Bible a pár šípků.

Barvy na tento měsíc jsem zvolila červenou a zelenou.Věc, na kterou jsem pěla chvály už v minulém článku jsou denní řádky, které jsem udělala úplně stejně, jako minule.
Habit tracker jsem udělala podobně jako v červenci, ale vyplňovat ho chci jinak. Uvidíme, jak se to vyvine.

Na fotce to nejde vidět, ale udělala jsem si learning tracker, což je úplně novinka, ale to zahrnu asi až do článku, o používání bullet journalu ve škole.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama