Co mi dnes udělalo radost 3/30

22. srpna 2017 v 13:51 | Lili |  JUKNOUT SNAD?


22.8.2017

Tak vzhledeme k tomu, že jsem poslední článek z této série, která má zatím jen dva díly, napsala před rokem a čtyřmi dny, přišel čas se znovu o radost podělit.

Dnes to byl určitě pán z farmářských trhů v blízkém městě.

Náhodou jsme se s mamkou šly podívat na zeleninu a uviděly jsme stůl s kaktusy.

A jelikož moje mamka je skorosběratel kaktusů a já jsem to nejspíš zdědila (Ehm mám dva), tak jsme se na ně šli podívat.

Mně se líbí to, že jsou malinké a mají roztomilé tvary. Dokonce jsem je zakomponovala i do bullet journalu TADYNo a pán prodsavač byl starší pán, který měl na sobě flanelovou košili a vypadal jako hodny, usměvavý dědeček z pohádky.

při vybírání kaktusků nám začal říkat nějaký vtip o Menšíkovi, už si ho nepamatuji, ale pak jse se ho zeptala, jestli to pšstuje sám a on, že jo, že prý každý chlap má na něco uchýlku.

Šlo poznat, že ho to baví. Krásně nám to zabalil do novinového papíru a papírových sáčků. Dělal to všechno s jemností a pečlivostí, jako by v ten moment všechno záleželo na kaktusku.

Usmíval se.

Asi si plnil sen a v důchodu začal prodávat svoje krásně vypěstované kaktusky.


Hned na začátku nás upozornil na kaktusek, který měl dva poupátka, že už bude kvést červeně a já jsem se ho zeptala, kdy kaktusy kvetou, protože můj kaktusek Kvido ještě nekvetl. A on odpověděl, že to záleží na kaktusku, ale když už jednou začne kvést, tak pak kvete téměř každý rok.

Šlo vidět, že tomu rozumí. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama