Fotící výzva #8 Ranní rutina

22. srpna 2017 v 13:33 | Lili |  CO POD RUKU PŘIŠLO


den osmý: RANNÍ RUTINA

Dnes jsem fotila svoji ranní rutinu. Věci, které dělám opravdu každý den i třeba v jiném provedení :) Tohle je, jak to probíhá doma, když jsou prázdniny a já nejsem na intru.


Dnes mě přišel probudit bratr v sedm hodin, protože jsme jeli k doktorům. Nebyla jsem z toho nadšená, jsou přece prázdniny!


V mém malinkém pokoji mám pouze jedno okno. Na noc dávám žaluzie dolů, protože nemám žádnou záclonu a když vím, že ven nevidím, ale kdo je venku, vidí mě, tak z toho mám špatný pocit :D. Takže každé ráno otevírám okno a vytahuji žaluzky.Pak nejčastěji stelu postel, protože den pro mě začíná, až když mám ustláno. Asi stih z intru. :D


Vždy ráno mám po celé noci vyschlo v krku, takže mám nutkavý pocit, že se musím napít a už večer si flašku s vodou chystám k posteli.


Snažim se každý den ráno a večer modlit. Alespoň střelnou modlitbu, aby byl Bůh po celý den se mnou.


Dále mé kroky směřují do koupelny :DOplachuji si obličej a čistím ho tímto gelem od mixy, který mám už asi 2 roky a používám ho skoro denně a pořád tam toho je více jak polovina. Je skvělý. Potřebovala jsem takový, protože je i na alergickou a citlivou pleť.


Zkoušela jsem už všechny různé masti a krémy, ale klasická nivea má u mě určitě první místo. Používám dokonce i tu tělovou na obličej a připadá mi, že vždy ráno mám pak po ní krásně hebkou pleť.Snažím se vždy udělat něco s vlasy. O prázdninách si je snažím tolik nemýt, protože stejně jsem doma a tady je všem jedno, že mám mastný culík. Ale jeli jsme k těm doktorům, takže to skončilo u rychlého francouzkéjho copku.


Pak už jen to nejnutnější na obličej. Což je pro mě určitě korektor od catrice a aknecolor, který všem doporučuji. Nemaže se na celý obličej, ale třeba jen na ty nejhorší pupínky. Pomáha zmírnit začervenání a jejich rychlé hojení.


Když nikam nejdeme, jsem schopna být v pyžamu půl dne, než se obleču, ale dnes jsem musela rychle. Takže jsem popadla první, co jsem viděla.


Tohle jsem stihla za půl hodiny. Ale nestihla jsem si dát snídani, takže jsem popadla jablko a běžela. Ale nebojte se normálně snídám třeba müsli s jogurtem, ale dnes jen jablko a potom jakési celozrné rohlíky z obchodu u nemocnice.


Tahle výzva mě bavila :D a snad bych mohla udělat i někdy, jak to probíhá na intru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Intr či dojíždění?

Intr
dojíždění

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama